Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Nustatytas neteisėtas pavojingų atliekų vežimas

2017-10-20

Spalio mėnesį kelyje A6 (Kaunas–Daugpilis) Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus specialistai bendradarbiaudami su Valstybine kelių transporto inspekcija ir Vilniaus teritorine muitine vykdė atliekų tarptautinių vežimų kontrolę. Iš viso buvo patikrintos 73 krovinius vežančios transporto priemonės – vilkikai ir krovininiai mikroautobusai.

Įpusėjus akcijai ,,Garažiukas“

2017-10-17

Spalio 3 d. Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pradėjo vykdyti aplinkosauginę akciją ,,Garažiukas“, kurios metu organizuoja patikrinimus siekdami užtikrinti tinkamą atliekų tvarkymą autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje bei užkirsti kelią aplinkos teršimui transporto priemonių atliekomis.

Svetimuose plotuose sumedžioto elnio išsigabenti nepavyko

2017-10-06

Anykščių rajono medžiotojų klubo ,,Elnias” medžiotojai spalio 5 d. apie 23 val. baigę medžioklę nutarė dar pasižvalgyti po savo medžioklės plotus, kadangi retsykiais tai šūvį neaiškų išgirsta, tai keistu maršrutu pravažiavusio nežinomo automobilio vėžes suranda. Šį sykį termovizoriumi apžiūrinėdami lauką netoli ribos su kaimyniniu Kupiškio rajono Navikų medžiotojų klubu pastebėjo tris asmenis kažką tempiančius link minėto klubo ribos. Medžiotojai nedelsdami automobiliu pasuko link jų. Pamatę atvažiuojančio automobilio šviesas, palikusi nušautą tauriojo elnio patiną, trijulė dar bandė bėgti, tačiau netoliese stovėjo ir jų automobilis, prie kurio medžiotojai suskubo pirmi.

Naktinio matymo priedėlis pasiteisino tik iki akistatos su pareigūnais

2017-10-06

Medžiotojų klubo ,,Krašuona” medžiotoją J. J. Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai spalio 4 d. apie 23 val. sutiko prie automobilio ties Gaižiūnų kaimu. Medžiotojas paaiškino, kad ką tik baigė medžioklę ir ruošiasi važiuoti į namus. Paprašytas pateikė tvarkingus medžioklės dokumentus ir į dėklą įdėtą graižtvinį medžioklinį šautuvą. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad jokių priekaištų dėl medžioklės nėra.

Nemeta blogo amato

2017-10-05

Rugsėjo mėnesį Ignalinos aplinkosaugininkai, vykdydami akciją „Elnias“, sustiprino gyvūnijos naudojimo kontrolę. Akcijos metu buvo tikrinami ne tik medžiotojai bet ir medžioklės plotai. Vieno iš tokių patikrinimų metu Linkmenų seniūnijoje netoli Ginučių kaimo esančiame miškelyje buvo aptiktos paspęstos kilpos medžiojamiems gyvūnams gaudyti. Kilpų pastatymo vietą buvo nuspręsta stebėti siekiant nustatyti asmenį, užsiimantį šia draudžiama veikla.

XML